Back to top

Rubbercover SK

RubberCover EPDM
PLOCHÁ STRECHA ... raz a navždy!
RubberCover EPDM
Rýchly, jednoduchý a bezproblémový strešný systém

Predĺžte životnosť vašej plochej strechy

EPDM fólia zabezpečí dokonalú hydroizoláciu až na 50 rokov a vy môžete využívať vašu strechu na maximum - oddych, ako zelenú strechu alebo nainštalovať solárne panely.


Bezplatné poradenstvo

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie vašej plochej strechy.Pre obytné strechy a terasy

Strešné systémy RubberCover EPDM sú ideálnou voľbou pre hydroizoláciu novostavieb aj starších budov.Garancia spokojnosti

Prémiové strešné fólie EPDM s extrémne dlhou životnosťou a zárukou na materiál. Sme si istí, že s výsledkom budete spokojní.


 

8 dôvodov, prečo flexibilná strešná hydroizolačná fólia RubberCover EPDM

  1. RubberCover EPDM je vysokokvalitný hydroizolačný strešný systém pre ploché strechy rezidenčných stavieb s množstvom aplikácií. Umožňuje vám plnohodnotne využiť vašu strechu.
  2. Membrána na báze syntetického kaučuku EPDM má predpokladanú životnosť viac ako 50 rokov. Patrí k najodolnejším a najudržateľnejším strešným systémom na trhu. Je kompatibilná so širokou škálou podkladov, vďaka čomu je EPDM ideálna pri oprave, renovácií plochých striech, ako aj pre novostavby.
  3. Vytvára vysoko flexibilnú vrstvu, ktorá dokáže expandovať a zmršťovať sa pri zmenách teploty, bez praskania alebo trhania. Dokáže sa prispôsobiť o viac ako 300% pohybom budov a teplotným výkyvom pri zachovaní všetkých fyzikálnych vlastností na desaťročia.
  4. Membrána je odolná voči extrémnym teplotám, UV žiareniu a ozónu, vďaka čomu je vhodná pre širokú škálu klimatických podmienok.
  5. Vďaka veľkým plachtám, širokej škále rozmerov sa Firestone RubberCover EPDM inštaluje oveľa rýchlejšie ako bežné hydroizolačné vrstvy, čo znižuje čas a náklady na inštaláciu v porovnaní s inými strešnými materiálmi.
  6. Dlhá životnosť a chemická stálosť robia z fólie RubberCover EPDM ekologickú voľbu v oblasti hydroizolačných systémov.
  7. Systém je kompatibilný so zelenými strechami, solárnymi panelmi, modrými aj pochôdznymi strechami.
  8. Obľúbenosť EPDM strešných fólií rokmi stúpa vzhľadom na ich výhody a schopnosť vydržať dlhšie ako iné typy hydroizolačných fólii. Membrána RubberCover EPDM je navrhnutá tak, aby obstála v skúške času a priniesla vášmu domovu bezpečie, pokoj a harmóniu.

 

 

Overená hydroizolácia plochej strechy

Pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov stavieb s plochou strechou.

Všestranná EPDM fólia

"Vynikajúci prístup k zákazníkom, školiace centrum. Kvalita, ktorú ponúka EPDM fólia, pre strechy od záhradného domčeka, až po veľké objekty, hovorí sama za seba."

Tomáš Tatarka

Vynikajúci servis pri oprave striech

"Super servis a komunikácia. Páni sú vždy ochotní a keď treba, tak sa aj prídu pozrieť na strechu a pomôžu s detailami, či opravami."

Tomáš Dojčán

Kvalitná hydroizolácia pre ploché strechy

"Top produkty pre hydroizolácie plochých striech. Výborná komunikácia, služby ako aj poradenstvo. Odporúčam."

Ján Patko

Izolácia plochej strechy na úrovni

"Veľká profesionalita a odbornosť, poradenstvo a prístup k zákazníkovi na vysokej úrovni."

Roman Kavalec

RubberCover installer
Rýchla a jednoduchá inštalácia, žiadne špeciálne náradie ... iba veľa štastných zákazníkov!

Membrána Firestone RubberCover EPDM je navrhnutá špeciálne na izoláciu malých plochých striech na obytných budovách, napríklad na verandách, prístreškoch, prístavbách, garážach, previsoch striech, záhradných domčekoch, balkónoch a odkvapoch, ...

Zistite viac

News

16 jún 2022

Francúzska zoo si pre nový výbeh vybrala Firestone EPDM

V zvieracom a botanickom parku Branféré môžu návštevníci objavovať zvieratá vo voľnom výbehu. V srdci 45-hektárového lesa žijú rôzne druhy, vrátane dvoch okapi. Toto ohrozené zviera, pôvodom z Konga, zdieľa svoje prostredie s antilopami a žeriavmi...
Learn more
5 máj 2022

Zelená je nová čierna pre supermarkety v Španielsku

Keď sa španielska sieť supermarketov Mercadona rozhodla postaviť nový obchod v rezidenčnej štvrti v Reus neďaleko Tarragony, vedeli, že musia venovať osobitnú pozornosť estetike. Strecha novej predajne bola na nižšej úrovni ako okolité obytné budovy a...
Learn more
Firestone Building Products

Kopčianska 35
851 01, Bratislava
Slovakia
E: info@fbpe.sk
T: +421 2 6225 0275